جلسه هم اندیشی طلاب و روحانیون در دفتر امام جمعه پیشوا برگزار شد.

جلسه هم اندیشی طلاب و روحانیون شهرستان در دفتر امام جمعه پیشوا برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان مقدس پیشوا، جلسه هم اندیشی طلاب شهرستان پیشوا با حضور حجت السلام والمسلمین باقری امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین یاسینی امام جمعه خاورشهر، حجت الاسلام والمسلمین قدمی مدیر حوزه علمیه جعفریه، حجت الاسلام والمسلمین ضائفی رئیس اکور مساجد ، حجت السلام والمسلمین ملک حسینی رئیس سازمان تبلیعات پیشوا و برخی از ائمه جماعات مساجد سطح شهرستان برگزار گردید.

حجت السلام باقری در این جلسه به اتفاقات اخیر که در برخی از شهرهای کشور رخ داد اشاره کرد و گفت: با گران شدن بنزین موجی از اعتراضات و نگرانی ها در کشور به وجود آمد که متاسفانه این اتفاق از بی تدبیری دولت بود.

امام جمعه پیشوا افزود: نقش طلاب و رحانیون در شرایط فعلی جامعه بسیار حساس و مهم می باشد، مردم در حال حاضر بیشتر از گذشته احتیاج به روشنگری دارند تا بتوانند مسائل مختلف را از هم تفکیک کنند.

وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی موجود در کشور برای همه کاملا مشهود است و جامعه روحانیت هم از این اوضاع مستثنی نیست و بهتر است در این شرایط حضور روحانیون در بین مردم بیشتر باشد.

حجت الاسلام باقری بیان داشت: اگر صدای مردم و دغدغه آنها توسط روحانیت شنیده و بیان شود دیگر شاهد برخی از انتخابا غلط و اشتباه نیستیم.

امام جمعه پیشوا در پایان به انتخابات پیش رو هم اشاره کرد و گفت: ائمه جماعات در مساجد خود باید مشخصات یک نماینده خوب و متعهد را برای مردم بیان کنند، زیرا اگر مجلس آینده ما، مجلس دلسوز و کارآمدی باشد بسیاری از مسائل فعلی کشور، با اندک تدبیری برطرف می شود.

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *