مراسم تجلیل از خادمین موکب جعفربن موسی الکاظم”ع”

با حضور حجت الاسلام باقری مراسم تقدی و تشکر از خادمین و خیرین موکب حضرت جعفربن موسی الکاظم”علیه السلام” شهرستان پیشوا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان مقدس پیشوا این مراسم با حضور خادمین، خیرین و فعالان موکب حضرت جعفربن موسی الکاظم”علیه السلام” که در ایام اربعین امسال در مسیر نجف اشرف به کربلای معلی  در کنار عمود۲۰۴ برپا شده بود برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا دراین مراسم گفت: امسال برای اولین بار بود که موکبی به نام شهرستان مقدس پیشوا در این مسیر آسمانی به زائرین حضرت سیدالشهدا خدمت رسانی می کرد.

در ادامه امام جمعه پیشوا افزود: به طور مستقیم و غیر مستقیم تعداد ۵۰۰ نفر از خواهران و برادران از ابتدای کار و قبل از اربعین و از اوایل محرم به برپایی این موکب کمک کردند که این جمع علاوه بر خادمین شامل خیرین هم می باشد و امیدواریم برای سالهای بعد هم این توفیق نسیب دوستداران اهل بیت در این شهرستان بشود.

وی به استقبال مردم پیشوا در کمک رسانی به موکب اربعین اشاره کرد و بیان داشت: از ابتدا و آغاز شروع این کار استقبال خوبی برای اهدای کمک از طرف مردم داشتیم و مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون به صورت نقدی و غیر نقدی جمع آوری شد.

در پایان این مراسم که در بیت الزهرا”سلام الله علیها” هئیت فاطمیون برگزار شد، از تمام خیرین، خادمین و فعالان و تمام کسانی که به شکلی در امر خدمت رسانی ایام اربعین در ایران و در عراق کمک کرده بودند و فعالیت داشتند لوح یادبودی به رسم احترام و یادگاری اهدا گردید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *