مشروح خطبه های نماز عید سعید قربان

مشروح خطبه های نماز عید سعید قربان به امامت حجت الاسلام والمسلمین باقری امام جمعه شهرستان مقدس پیشوا

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عید سعید قربان ضمن تبریک این عید باشکوه بر تمام مسلمانان، این عید را عید بندگی خلق بیان کرد و گفت: در این روز بر قربانی کردن سفارشات ویژه ای شده است.

امام جمعه پیشوا در ادامه خطبه ها به پیام رهبر انقلاب به حجاج بیت الله الحرام اشاره کرد و افزود: پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم حج و ایام برائت از مشترکین بسیار حائز اهمیت است که باید به آن توجه داشت.

حجت الاسلام باقری عنوان کرد: یکی از مهمترین ویژگی های سخنان رهبری در این است که وعده‌ها و پیش‌بینی‌های ایشان در گذشته به واقعیت رسیده است، به عنوان مثال قضیه سوریه که در در زمان جنگ بسیاری از خاک این کشور به دست داعش بود ایشان به دمشق پیام دادند که پیروزی برای شماست و ما الان شاهد این پیروزی‌ها هستیم.

وی افزود: نمونه دیگر آن فروردین سال ۹۴ بورس که آل سعود به یمن حمله کردو ایشان فرمودند: آل سعود در آنجا هم پوزه اش به خاک مالیده می‌شود، ماجرای ۱۱  سپتامبر هم همینطور بود‌.

امام جمعه پیشوا گفت: در پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به حجاج شکست طرح معامله قرن که در مورد فلسطین می باشد آمده است.

حجت الاسلام باقری در ادامه این موضوع بیان کرد: با حمایت کشورهای اسلامی قطعا پیروزی نهایی برای ملت فلسطین و قدس شریف است.

در پایان خطبه های نماز عید سعید قربان امام جمعه پیشوا به ماجرای کشمیر اشاره کرد و افزود: ما ا دولتمردان، علما و وزارت امور خارجه انتظار داریم در موضوع کشمیر دخالت کنند و در این رابطه موضع بگیرند تا بیشتر از این شاهد کشته شدن مسلمانان و شیعیان مظلوم کشمیر نباشیم.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *